Byli jste nám důstojným soupeřem, ale měli jsme mnohdy více štěstí, než rozumu. Výsledek je krutý. Průběhu zápasu by slušelo něco ve stylu 5:3 pro Slezan. Držte se v dalších kolech, derby nesmí v KS chybět!
Diskuse - Šachy Orel Opava
Datum: 17.10.2022
Titulek: Re: Re: 1.kolo KS
Díky Martine, hlavně že jsme si dobře zahráli. Ať se vám daří celou sezónu ! Myslím, že spadnout bychom neměli :-). Vidím to na klidný střed tabulky :-).
Datum: 02.10.2022
Titulek: Benešov
Včera proběhl turnaj v Benešově.Na tento turnaj jelo na naše poměry dost hráčů a ve výsledkové listině se určitě nestratily. Patří jim gratulace za převedený výkon. Náše mládež nás brzy dokáže nahradit.
Datum: 03.10.2022
Titulek: Re: Benešov
Velká gratulace a hlavně, že jste si dobře zahráli a pobavili se.
Datum: 17.09.2022
Titulek: pojďte si večer zahrát
Dnes ve 21:00 začíná první zápas světové divize v online šachu. Mrkněte na :
https://www.nss.cz/lcwl---na-uvod-argentina
Kdo máš čas a chuť, přijďte si zahrát. Nemusíte hrát všechny zápasy.
Datum: 08.09.2022
Titulek: rozlosování
To zas je rozlosování. První 3 kola venku, i když hrajeme doma :-). No co už.
Datum: 08.09.2022
Titulek: Re: rozlosování
No já bych řekl, že to je ok. Venku máme Slezan. A nikam daleko moc nejedem.
Datum: 08.09.2022
Titulek: Re: Re: rozlosování
Tak je zase pravda, že daleko nemusíme jezdit.
Datum: 07.09.2022
Titulek: Výpadek poskytovatele diskuzního fora
Ahoj, jelikož přestaly fungovat služby poskytovatele diskuzního fóra, dávám jsem tuto provizorní diskuzi.